PTaQ

PTaQ LXIII – zaproszenie

Zapraszamy Was na pierwsze powakacyjne spotkanie Poznan Testing and Quality Group. Widzimy się we wtorek 8. października w siedzibie Egnyte (uwaga – nowy adres!).
Czekają nas dwie bardzo interesujące prezentacje.

Kiedy: wtorek, 8. października, g. 18:00
Gdzie: Egnyte, ul. Baraniaka 6, piętro 1.

Temat:
„3 vs 40 czyli jak zapewnić jakość małym zespołem QA i nie zwariować?”

Przedstawienie z jakimi wyzwaniami spotyka się niewielki zespól testerski w dynamicznym projekcie, gdzie głównym celem jest jakość, dokładność oraz niezawodność.
Przykłady rozwiązań wdrożonych aby uelastycznić proces QA i dostosować go do zmieniających się wymagań klientów biznesowych.

Kto:
Jerzy Pawlak – QA Engineer, entuzjasta pracy z ludźmi i developerami, lubiący mieć wszystko pod kontrola. Najlepsza praca? – dynamiczna i pod presja czasu. Nieuznający słowa “nie da się, nie można”. QA z 3 letnim stażem pracy z ukierunkowaniem na testowanie aplikacji webowych.

Rafał Capiński – QA Engineer, lubi psuć, zdecydowanie bardziej niż naprawiać, dlatego pracę w biurze budowlanym zmienił na testowanie oprogramowania. Jako QA aplikacji webowych pracuje od ponad 1,5 roku. Przez ten czas urosła w nim ciekawość do automatyzacji, w której od niedawna się rozwija.

Temat:
„Sentry – monitoring nie tylko na produkcji”
Krótka opowieść o tym, jak Sentry wspomogło testowanie. Czym jest, dlaczego się na nie zdecydowaliśmy i dlaczego nie jest lekiem na całe zło – chociaż bardzo nam pomaga.

Kto:
Barbara Sołtysiak – pierwsza w zespole tego imienia, Zrodzona z Polibudy, Jedna z matek Desktopu, Khalessi eskalacji.

Jak zwykle nasze spotkania są darmowe, jendak jesteśmy ograniczeni liczbą miejsc w liczbie 60. Zapisy na spotkanie pojawią się wkrótce! Stay tuned! 🙂

Komentarze

Komentarze