PTaQ

PTaQ LXIV – zaproszenie

Październik pełen wrażeń 🙂 Kolejne spotkanie tym razem w Sii.  Podczas tego spotkania mamy dwie prezentacje:

Kiedy: środa, 23 października, g. 18:00
Gdzie: Sii ul. Królowej Jadwigi 43, piętro 1.

1) „reportportal.io – alternatywa dla Allure”?  – Michał Ślęzak

Allure report przyjął się bardzo dobrze, jako narzędzie do otrzymywania raportów z testów, ale czy nie ma lepszej alternatywy? W tej prezentacji chce przedstawić mój research i pokazać jak reportportal.io może być alternatywą dla Allure.

Michał Ślęzak 

Pracuje w Sii jako Test Development Engineer – gdzie zajmuje się aktywnym działaniem w celu rozwoju wiedzy o automatyzacji testów oraz pracuję w jednym z projektów. Jest jednym z liderów PTaQ.org oraz Testing Parrot. Poza tym bloguje na testingplus.me. Poza tym jest z Michałem Krzyżanowski inicjatorem projektu – devowls.io. Dodatkowo występuje na konferencjach, szkoli, mentoruje.

2) „Tricentis Tosca – Każdy może zostać testerem automatycznym” – Joanna Dzięcioł

Jak można automatyzować testy nie posiadając umiejętności programistycznych?

Jak można zaoszczędzić czas maintenance’u automatycznych przypadków testowych w często zmieniającym się środowisku?

Jak przyjemnie i efektywnie budować skrypty automatyczne niczym z klocków Lego?

Jak wprowadzić biznes w arkana nowoczesnego podejścia do automatyzacji?

Na powyższe pytania będziecie mogli poznać odpowiedź na spotkaniu poświęconym narzędziu Tricentis Tosca, które jest przyszłościowym rozwiązaniem dla wprowadzenia i przyspieszenia automatyzacji w projektach informatycznych. Poznacie jak z podejściem Model Based Testing i Risk Based Approach można sprawnie automatyzować  bez kodowania.

Joanna Dzięcioł

Pasjonatka zapewnienia jakości w życiu zawodowym, jak i w prywatnym. Orędowniczka usability, exploratory testing & gamification.  Entuzjastka branży gier oraz virtual trophy hunter z zamiłowania. Solution Architekt w SII oraz propagatorka Tricentis Tosca.

Komentarze

Komentarze